Dla przewoźników - Girteka Logistics

Dla przewoźników

DLA PRZEWOŹNIKÓW

Praca w roli podwykonawcy Girteka Logistics – to świetna okazja do rozwoju swojej firmy. Girteka Logistics jest jedną z przodujących w Europie firm transportowych, która realizuje ponad 730 000 przewozów pełnych ładunków (FTL) rocznie. Nieustannie rozwijamy naszą działalność, dlatego stale poszukujemy silnych, profesjonalnych podwykonawców działających w Europie, Skandynawii i krajach WNP.

Praca z Girteka Logistics zapewni Ci swobodę zarządzania i rozwoju swojej firmy, a także korzystanie z zalet płynących ze współdziałania z tak dużą międzynarodową firmą.

Cenimy naszych podwykonawców tak samo, jak całą naszą rodzinę Girteka Logistics, dlatego chcemy, aby Twoja firma mogła się rozwijać i doskonalić razem z nami.

Szukamy tylko długoterminowych partnerów, ponieważ aby stać się wiarygodnym podwykonawcą Girteka Logistics, potrzeba czasu. Niemniej jednak, jesteśmy przekonani, że w przypadku zadowolenia wzajemnych oczekiwań i zdecydowania się na współpracę korzyści ze współpracy będą w przyszłości wzajemne.

W celu uzyskania informacji nt. możliwości stania się naszym podwykonawcą prosimy o kontakt z naszymi specjalistami.

Aktualna edycja. Ogólne warunki przewozu towarów 1 stycznia 2020 r.